Ticketveiling.nl cashback

Algemeen

Gemiddelde beoordeling:
(1)

Voorwaarden

Jouw cashback wordt berekend over het aankoopbedrag excl. BTW en verzendkosten.
Gemiddelde tijd voordat een transactie zichtbaar is: 47 uur
Gemiddelde keuringstijd: 31 dagen
Als je € 0,05 of meer ontvangt voor je aankoop, kun je dit bedrag direct laten uitbetalen zodra je transactie is goedgekeurd.
Cashback
Per gewonnen veiling € 0,48

Reviews

Voeg een review toe

Je bent niet ingelogd. Log in en schrijf reviews.

Reviews door leden

Yeb
Vrouw
50 - 55 jaar

Erg leuk om eens te kijken, er zit vast iets interessants voor je bij. Spannend; win jij of??? Zelf al diverse malen een dagje weg op de kop kunnen tikken!

Review:
rating-starrating-starrating-starrating-starrating-star
Website / Toegankelijkheid
7
Bestelling / Betaling
8
Klantenservice
8
Was deze review nuttig?
Toon meer reviews

Kortingscodes

Huidige Ticketveiling.nl kortingscodes & acties

Er zijn op dit moment geen kortingscodes beschikbaar voor deze webshop, kijk later nog een keer.

Verlopen kortingscodes en acties van Ticketveiling.nl

Omschrijving: Einddatum:
Lang leve de korting! In verband met koningsdag geven de € 5 weg door middel van een kortingscode. Geldig t/m 28-04-19